שניה לפני שממשיכים...

האם את/ה לקוח
של ?

המועדון

בישראל חיים כ-880 אלף נכים בגיל העבודה (גילאי 18-67) ובנוסף כ-300 אלף ילדים וגמלאים המהווים 10-15% מכלל האוכלוסייה בישראל.

מועדון עדיף הוקם במטרה לאגד אוכלוסייה זו לכוח צרכני כלכלי מוביל בעל עדיפות בכל תחומי החיים שבזכות יתרון הגודל כמועדון יכול להציע הצעות ערך, הנחות, הטבות ושירותים שלפרט אין יכולת להשיג ובכך לאפשר לפרט ניהול נכון יותר של ההכנסה הפנויה במשק הבית.

עדיף – מועדון הצרכנות של נכי ישראל פועל על בסיס רקמת שתי וערב של קשרים חברתיים ועסקיים, למידה מעמיקה והיכרות של השוק מחד וצרכיו של הנכה מאידך לתחילתו של עידן חדש בתפיסת החיים של הנכה ובעל המוגבלות ומארג הצעות ערך לשיפור איכות חייו ושילובו בפסיפס החברתי של החברה בישראל.

הצטרפות למועדון עדיף כרוכה בתשלום דמי חבר סמליים בסך 10 ש”ח לחודש והנפקת כרטיס אשראי “עדיף” הפטור מתשלום (עמלה ו/או דמי כרטיס) למשך שלוש שנים.

לקוחות בנק הפועלים (העומדים בתנאי הזכאות להצטרפות למועדון) מוזמנים להצטרף באמצעות שיוך כרטיס האשראי שברשותם, ללא צורך בהנפקת כרטיס נוסף וללא חיוב דמי חבר למועדון.

הפרפר בעל הכנפיים הצבעוניות, סמל המועדון, מסמל את הגוונים הרבים של האנשים בעלי המוגבלויות, את החופש לעשות ולנוע ואת דרור המחשבה והיצירתיות כנר לרגלינו בשליחות למען ציבור הנכים בישראל.

לכל נכה מגיע להיות עדיף – זו לא רק סיסמא בשבילנו אלא ציווי יומיומי בפעילות המועדון.

עדיף הינו עסק חברתי שמשמעותו

בעלי תפקיד

עמוס רון – יו”ר דירקטוריון מועדון עדיף

כיהן כמנכ”ל משרד האנרגיה והתשתיות, מנכ”ל רשות הנמלים והרכבות, הקים את חברת נמלי ישראל , יו”ר לשכת המסחר ישראל – צרפת ויו”ר ארגון הגג של ארגוני הנכים בישראל, וממייסדי מפלגת צדק לכל. 

שלומי אברהם – מנכ”ל מועדון עדיף

בשירותו הצבאי שירת בתחום תכנון ומשאבים של כח אדם כראש ענף בדרגת סא”ל והיה אמון על כל התשלומים וההטבות למשרתי הקבע. בשנת 2011 מונה למנכ”ל “חבר” – מועדון הצרכנות והפנאי למשרתי הקבע וגמלאי השירות וכיהן בתפקיד כ-4 שנים. לאחר שחרורו הצבאי פנה גם ליזמות בתחום הנדל”ן.