שניה לפני שממשיכים...

האם את/ה לקוח
של ?

תעודה בינלאומית

המדריך המלא לקבלת תעודה בינלאומית

אחת מההטבות שזמינות עבורכם עם הצטרפותכם למועדון עדיף, היא תעודה בינלאומית, שהופכת את הביקור, החופשה או הנסיעה העסקית שלכם לחו"ל, לנוחה, זולה, ומהנה הרבה יותר.

מה מאפשרת התעודה?

  • סיוע בחניה מוסדרת במקומות מסומנים לחניית נכים, בהתאם להוראות החוק בכל מדינה.
  • כניסה למוזיאונים ומרכזי תרבות ברחבי העולם, בהתאם  למצוין  בקופת כל אתר.
  • הנחות בתחבורה ציבורית.
  • קיצור תורים בשדות תעופה בינלאומיים

לחברי המועדון או למצטרפים חדשים

עמיתי "עדיף" מוזמנים לרכוש שובר בקשה לבדיקת זכאות לתעודה בינלאומית.

עמיתי "עדיף" נהנים מההטבות השונות בחו"ל, כגון קיצור תורים בשדות התעופה, עזרה בחניית נכים, כניסה למוזיאונים ומרכזי תרבות, והנחות על שימוש בתחבורה הציבורית. אז אם אתם עמיתי המועדון, היכנסו לחנות ההטבות, רכשו את שובר הבקשה לבדיקת הזכאות להנפקת התעודה, והתחילו את התהליך לקבלת התעודה הבינלאומית שבסופו תגיע לכתובתכם בדואר רשום .

אם עדיין לא הצטרפתם למועדון עדיף כנסו למסלול הצטרפות ולאחר השלמת הנפקת כרטיס אשראי עדיף תוכלו גם אתם לרכוש את תעודה בינלאומית .

מוקד השירות של מועדון עדיף  זמין לשירותכם לליווי ע"י נציג שירות בתהליך ההצטרפות למועדון. בעמודת 'צור קשר' באתר תוכלו ליצור קשר עם מוקד השירות של המועדון, ולקבל את עזרת נציגי השירות המקצועיים והאדיבים שלנו.

אז מה אני צריך לעשות כדי לקבל תעודה בינלאומית?

התעודה מונפקת בשפה אנגלית, ומאושרת ע"י נוטריון ובתעודות שאינן נושאות כיתוב אנגלית מונפק למחזיק בתעודה הישראלית אישור תרגום נוטריוני. תהליך ההנפקה מורכב ממספר שלבים:

מסלול הצטרפות למועדון עדיף ורכישת שובר זכאותעם הצטרפותכם למועדון עדיף  אתם מביעים את הסכמתכם לסעיפי תקנון העמיתים כפי שהוא מופיע באתר 'עדיף', כולל הסכמתכם להעברת המידע האישי שלכם לנוטריון לאחר רכישת שובר זכאות להנפקת תעודה בינלאומית

עם המצאת מסמכים לאחר ביצוע רכישת שובר זכאות נפנה אליכם להמצאת צילום דרכון ותעודת הנכה שברשותכם .  לאחר בדיקת עו"ד במקרים בהם יש צורך באישור תרגום נוטריוני נזמן אתכם להנפקת האישור המשרדי הנוטריון

עוד צעד אחד והתעודה שלכםבשלב זה התעודה מועברת להנפקה והפקה ונשלחת בדואר רשום אל הכתובת שציינתם במעמד הצטרפותכם למועדון.

תהליך הנפקת תעודה בינלאומית, מרגע רכישת השובר ועד קבלת התעודה בדואר, אורך כ-30 ימי עסקים ובתקופות של חגים וחופשות לפעמים קצת יותר כך שאנחנו ממליצים להיערך מראש ומבעוד מועד להנפקת תעודה בינלאומית.

תעודה בינלאומית מונפקת בשני עותקים

עותק אחד מיועד לשילוט הרכב בחניה מסומנת, ועותק נוסף מונפק לנשיאה אישית

מומלץ לצאת בצמוד לתעודה בינלאומית את אישור התרגום הנוטריוני במקרה בו תדרשו להציגו ע"י איש חוק ו/או את תעודת הנכות הישראלית .

בשורה התחתונה

תעודה בינלאומית מונפקת במטרה להקל על ציבור אנשים עם מוגבלות בעת שהייתם בחו"ל  ואינה תעודה רשמית של מדינת ישראל.

התעודה אינה תקפה בישראל.

לתעודה תוקף למשך שנתיים  וניתן לחדשה בסיום התקופה, ובתנאי שאתם עמיתי מועדון 'עדיף'.

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email