המועדון | מועדון עדיף - לאנשים עם מוגבלות ונכים

המועדון

בישראל חיים כ-880 אלף נכים בגיל העבודה (גילאי 18-67) ובנוסף כ-300 אלף ילדים וגמלאים המהווים 10-15% מכלל האוכלוסייה בישראל.

מועדון עדיף הוקם במטרה לאגד אוכלוסייה זו לכוח צרכני כלכלי מוביל בעל עדיפות בכל תחומי החיים שבזכות יתרון הגודל כמועדון יכול להציע הצעות ערך, הנחות, הטבות ושירותים שלפרט אין יכולת להשיג ובכך לאפשר לפרט ניהול נכון יותר של ההכנסה הפנויה במשק הבית.

עדיף – מועדון הצרכנות של נכי ישראל פועל על בסיס רקמת שתי וערב של קשרים חברתיים ועסקיים, למידה מעמיקה והיכרות של השוק מחד וצרכיו של הנכה מאידך לתחילתו של עידן חדש בתפיסת החיים של הנכה ובעל המוגבלות ומארג הצעות ערך לשיפור איכות חייו ושילובו בפסיפס החברתי של החברה בישראל.

הצטרפות למועדון עדיף כרוכה בתשלום דמי חבר סמליים בסך 10 ש”ח לחודש והנפקת כרטיס אשראי “עדיף” הפטור מתשלום (עמלה ו/או דמי כרטיס) למשך שלוש שנים.

לקוחות בנק הפועלים (העומדים בתנאי הזכאות להצטרפות למועדון) מוזמנים להצטרף באמצעות שיוך כרטיס האשראי שברשותם, ללא צורך בהנפקת כרטיס נוסף וללא חיוב דמי חבר למועדון.

עדיף הינו עסק חברתי שמשמעותו:

  • החזרת 50% מהרווחים לטובת הקהילה שלמענה פועל (25% יוקצו לסבסוד מוצרים ושירותים ו-25% יועברו לארגונים ועמותות לקידום פרויקטים)
  • תעסוקה ישירה ע”י המועדון של נכים ובעלי מוגבלויות ושילובם בפעילות המועדון ומעגל התעסוקה
  • תיעדוף בתי עסק וספקים המעסיקים בעלי מוגבלויות ונכים המנגישים את עסקיהם, בשיתופי הפעולה המסחריים עם המועדון
  • איתור וניהול מערך שירותים ומוצרים ייעודיים המותאמים לסגנון החיים של עמיתי המועדון
  • פיתוח והובלה של פתרונות לחיי חברה, פנאי והתמודדות עם הבדידות, תעסוקה, מידע, היסעים ועוד

הפרפר בעל הכנפיים הצבעוניות, סמל המועדון, מסמל את הגוונים הרבים של האנשים בעלי המוגבלויות, את החופש לעשות ולנוע ואת דרור המחשבה והיצירתיות כנר לרגלינו בשליחות למען ציבור הנכים בישראל.

לכל נכה מגיע להיות עדיף – זו לא רק סיסמא בשבילנו אלא ציווי יומיומי בפעילות המועדון.

בעלי תפקיד

ציפי ברון – דירקטורית במועדון עדיף ונשיאת ארגון הגג של ארגוני הנכים בישראל

שופטת מחוזית בדימוס (בית משפט מחוזי בתל אביב) פרשה מכס השיפוט בשנת 2009 לאחר יותר מ-20 שנות שיפוט. מכהנת כנשיאת ארגון הגג של ארגוני הנכים בישראל.
בעקבות תאונת דרכים רותקה לכיסא גלגלים.

עמוס רון – יו”ר דירקטוריון מועדון עדיף

כיהן כמנכ”ל משרד האנרגיה והתשתיות, מנכ”ל רשות הנמלים והרכבות, הקים את חברת נמלי ישראל , יו”ר לשכת המסחר ישראל – צרפת וכיו”ר ארגון הגג של ארגוני הנכים בישראל.

שלומי אברהם – מנכ”ל מועדון עדיף

בשירותו הצבאי שירת בתחום תכנון ומשאבים של כח אדם כראש ענף בדרגת סא”ל והיה אמון על כל התשלומים וההטבות למשרתי הקבע. בשנת 2011 מונה למנכ”ל “חבר” – מועדון הצרכנות והפנאי למשרתי הקבע וגמלאי השירות וכיהן בתפקיד כ-4 שנים. לאחר שחרורו הצבאי פנה גם ליזמות בתחום הנדל”ן.