שניה לפני שממשיכים...

האם את/ה לקוח
של ?

כרטיס אשראי בנק הפועלים

מועדון צרכנות שהפך את ציבור אנשים עם מגבלות לכח צרכני – חברתי מוביל

מועדון הצרכנות 'עדיף' הוקם במטרה לאגד את ציבור אנשים עם מגבלות לכוח צרכני חברתי מוביל המשיג הנחות והטבות במגוון תחומי של משק הבית, כגון נופש, פיננסים וביטוח, מוצרים לבית, אביזרים ועזרים לניידות, תנועה, שמע וראייה, שירותים עד הבית ועוד…

המועדון הוא פרי שיתוף פעולה עם קבוצת ישראכרט, בנק הפועלים, קרן השקעות לאימפקט חברתי "טו בי קומיונטי" וקבוצת מייסדים ששמו להם למטרה להביא לשיפור איכות החיים של אנשים עם מוגבלויות בישראל.

כרטיס מועדון עם מגוון פתרונות

ההצטרפות למועדון מחייבת הנפקת כרטיס אשראי "עדיף" המאפשר חסכון בהוצאות וניהול נכון יותר של משק הבית.

הצטרפות למועדון מתאפשרת בשני מסלולים:

לקוחות בנק הפועלים יכולים לשייך את כרטיס האשראי שברשותם ללא צורך בהנפקת כרטיס אשראי נוסף ופטור מתשלום דמי חבר חודשיים

לקוחות שאר הבנקים מוזמנים להצטרף באמצעות הנפקת כרטיס אשראי מקבוצת ישראכרט בתשלום דמי חבר סמליים בסך 10 ₪ לחודש, ופטור מתשלום דמי כרטיס במשך שלוש שנים!

כרטיס אשראי "עדיף" מאפשר ליהנות ממגוון הטבות והנחות, כולל מוצרים ייחודיים לאנשים עם מוגבלויות, כמו גם מוצרים יומיומיים כגון: 10% הנחה ברשת ויקטורי על ידי תווי קניה, תעריף מוזל בתדלוק הרכב, קופונים ושוברים לבילוי ופנאי, כרטיסים מוזלים להופעות , מופעים ותיאטרון, מגוון הצעות לנופש בארץ ובחו"ל, מוצרי חשמל, אלקטרוניקה, גאדג'טים, כלי בית ופתרונות טכנולוגיים לשיפור איכות החיים…..

באתר המועדון ניתן להתרשם מכל ההטבות וההנחות שמתעדכנות בקביעות.

'עדיף' מפעיל מוקד שירות לליווי ע"י נציג שירות לתהליך ההצטרפות ולמידע אודות פעילות המועדון, בירורים על מוצרים , שירותים וחיובים בכרטיס האשראי "עדיף"

בנוסף , נהנים עמיתי המועדון מהלוואות בתנאים מועדפים לרכישת אביזרים ועזרים ולשיפור איכות החיים. .

אימפקט חברתי

שילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה יוצר משוואה חדשה שבה כולם מרוויחים. ציבור זה מהווה כוח צרכני עצום שתורם למשק ומהווה גלגל תנופה לכלכלה המקומית.

שיפור איכות החיים לאוכלוסייה זו תוך איתור מוצרים, שירותים ופתרונות טכנולוגיים במחירים המאפשרים חסכון בהוצאות, מאפשר לשלבם בחברה, בקהילה ובמעגלי התעסוקה ובכך, במקום להישען על תרומות, האוכלוסייה הופכת ליצרנית, תורמת ולא נתרמת..

זוהי אחריות חברתית שאותה מבינים בתי העסק והחברות שמשתפים פעולה עם המועדון, בדיוק כפי שהם מבינים שהם יכולים להגדיל את מחזור הפעילות העסקית באמצעות הטבות לציבור האנשים עם מוגבלויות וקבלתם ככוח צרכני כלכלי מוביל.

הנגשה כלכלית

החזון המנחה את פעילות המועדון הוא יצירת כוח צרכני חזק של עמיתיו, שמקבלים הנחות והטבות לחסכון בהוצאות ושיפור איכות חייהם ובני משפחותיהם. מוקד השירות של המועדון מסייע במתן הדרכה והכוונה לציבור זה, ומאפשר להם לקבל שירותים או לרכוש מוצרים שמשנים ומשדרגים את איכות חייהם באמצעות הטבות כלכליות וצרכניות.

מועדון 'עדיף' מהווה דוגמא לעסק חברתי הפועל לביסוס מבנה תרבותי וכלכלי חזק ויציב לאוכלוסיית האנשים שחיים עם מוגבלות, וזוהי רק ההתחלה. ככל שיותר עמיתים מצטרפים למועדון, כוחו של המועדון גדל מול המגזר העסקי וביכולתו לנהל מו"מ טוב יותר על מנת להשיג הרבה יותר לכל פרט ופרט המשתייך לכוח הצרכני של "עדיף"

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email