שניה לפני שממשיכים...

האם את/ה לקוח
של ?

לוגו yoocan

כמו חלק גדול מהמיזמים גם קמה מתוך חוויה אישית מטלטלת, משנה חיים.

ביולי 2008 נולד אחיינו של יזם , ארז קוראים לו, ילד מקסים וחייכן עם מחלה קשה, סיבוך קוגנטיבי ומגבלה גופנית קשה. הצטרפותו של ארז למשפחה היתה התחלה של מסע רגשי ומאתגר, איחוד וליכוד משפחתו והכל במטרה ליצור לארז סביבה תומכת ומכילה שהתאימה עצמה לדרך חיים חדשה.

כמו ארז, ישנם למעלה ממיליארד אנשים בעולם עם איזו שהיא מגבלה קוגנטיבית או גופנית, אשר נאבקים לחיות חיים טובים יותר ולהגשים חלומות למרות הכל ואף על פי כן. בעולם ישנם פתרונות והזדמנויות אשר יכולים לסייע ולעזור כך שאף אחד לא יהיה בודד בחיפוש אחר עצה מתאימה או רעיון לחיים מכילים יותר.

זו הסיבה ש- הוקמה ! מאפשרת שיתוף חוויות וידע מכל העולם ומקור השראה לאנשים עם מגבלה במטרה לשנות ולשפר את חייהם כך שאף אחד לא ירגיש בודד.

עם אלפי חברים בקהילת היוצרים קשר יום יומי ביניהם, מוצאים חברים חדשים ופתרונות נחוצים, הפכה   לקהילה שיתופית של חוויות וידע למען ועל ידי אנשים עם מוגבלויות בכל העולם.

yoocan

מה אפשר למצוא ב- ?

  1. טיפים ומוצרים מומלצים ששותפו על ידי חברי הקהילה
  2. חוויות מניסיון אישי וטיפים מעשיים
  3. שיחה בטוחה עם חברי הקהילה
  4. אפשרות לכל אחד לשתף ולחלוק את הסיפור האישי שלו לטובת כולם

 

עדיף בשיתוף  מזמינים אותך לשתף בטיפים לשיפור איכות החיים מתוך הניסיון, החוויה וראיית העולם שלך

כל שעלייך לעשות הוא להיכנס לאתר ולמלא את המידע בטופס של שיתוף סיפור אישי ו/או טיפים אישיים  ולאחר עריכה ואישור של עורכי יפורסם המידע שלך לקהילה כולה ובכך תהפוך שותף לשיפור איכות החיים של אנשים נוספים .