שניה לפני שממשיכים...

האם את/ה לקוח
של ?

קהילת אנשים עם עדיפות

קהילה זה לא עסק, זה לא משהו שלומדים בקורס או רוכשים מנוי עבורו– זו מהות. זה אופי. זו יכולת להכיל מחשבות ורגשות באמצעות כלים טכנולוגיים באמצעות ולמען חברי הקהילה.

קהילה זה אנשים . קהילה היא קבוצה של אנשים המתאחדת סביב ציר משותף של עניין או מטרה. עדיף היא קהילה של אנשים עם עדיפות לשיפור איכות החיים

ובכל קהילה יש מנהיגות. מנהיגות הצומחת מתוך חברי הקהילה באמצעות שיתוף מידע, ידע, חוויות ותחומי עניין ויוצרים את חכמת ההמונים של אנשי הקהילה. 

מאז הקמת עדיף פגשנו והקשבנו לאנשים מופלאים, מעוררי השראה הפעילים ומשולבים בחברה למרות ועל אף מגבלתם והכל בכדי לתת ערך ומשמעות לחייהם שלהם ולסובבים אותם .

קהילת עדיף מהווה קרקע פוריה בה נוכל לחלוק ולשתף , להיפגש ולהפגיש, להעיר ולהאיר בקשב אקטיבי ופסיבי בזירה הוירטואלית ובאירועים וכנסים.

ביחד נרקום את רשת השייכות לקהילת עדיף מסביב לתחומי עניין ותוכן שיאחדו אותנו לכוח חברתי בעל ערך ומשמעות בה ניצור מרחב בטוח ומעניין עם שקיפות מלאה לכל נושא ודעה ללא הבדלי גיל  מין, דת וצבע.

קהילת עדיף מתנהלת באמצעות דף הפייסבוק של עדיף – מועדון צרכנות ומאפשרת לחברי הקהילה הצעות ערך , הטבות והנחות לשיפור איכות החיים, במה לשיתוף כישרונות וכישורים (יצירה , אומנות , ייעוץ והכוונה, סיפורים אישיים של התמודדות, נצחון וכוחה של הרוח), מפגשים ופעילות תוכן וחברה.   

חברי הקהילה מוזמנים לשתף חברים נוספים ולצרף אותם בין אם הם אנשים עם מגבלה שתחומי העניין והמשמעות בקהילה מעניינים אותם ובין אם הם מכירים מקרוב את עולמם של אנשים עם מגבלות , צרכים מיוחדים וגיל שלישי וחושבים כמונו שזו קהילה של אנשים שמגיעה להם עדיפות.

קבוצה מאוחדת