שאלות ותשובות | מועדון עדיף - לאנשים עם מוגבלות ונכים

שאלות ותשובות

1. מה מעניק הכרטיס של עדיף? מה הייחודיות שלו? הרי יש כל כך הרבה כרטיסים בשוק:

כרטיס האשראי מציע בנוסף להנחות והטבות כמו מועדונים אחרים בשוק גם מוצרים ושירותים ייעודיים לאנשים עם מוגבלות במחירים ותנאים מועדפים כמו שירותי ביטוח ותיירות ייחודיים ומוצרים, אביזרים ושירותים ייחודים במחירים אטרקטיביים שככל שכוח הקנייה של העמית יגדל כך יעמיקו ההנחות וההטבות

2. איך אפשר להצטרף לכרטיס אשראי עדיף?

ניתן להצטרף לכרטיס החדש באופן עצמאי באתר עדיף ADIF.ORG.IL או באמצעות מוקד השירות של המועדון בטלפון 03-3030309 הצטרפות למועדון מותנית בהנפקת כרטיס אשראי.
לקוחות בנק הפועלים ובנק מזרחי טפחות יכולים לבצע שיוך לכרטיס הקיים ברשותם בשיחת טלפון וליהנות משלל ההטבות ללא תשלום דמי כרטיס קיים.

3. מה העלות החודשית של הכרטיס?

דמי החבר במועדון הינם 10 ₪ לחודש. הכרטיס פטור מתשלום למשך 3 השנים הראשונות.

לקוחות בנק הפועלים המצטרפים באמצעות שיוך כרטיס האשראי שברשותם למועדון אינם מחויבים בדמי חבר.

4. אם הכרטיס מיועד לאוכלוסיית הנכים, מדוע אתם גובים עבורו תשלום חודשי?

דמי החבר בסך 10 ₪ לחודש, לא נגבה תשלום עבור כרטיס האשראי בנוסף. מדובר בתשלום סמלי הנועד לאפשר את הפעלת מערך המועדון במטרה להשיג הטבות ייעודיות עבור ולטובת ציבור אנשים עם מוגבלות בישראל.

5 איך נקבעת מסגרת האשראי?, מה התנאים לקבלת כרטיס אשראי?

מסגרת האשראי נקבעת בהתאם להחלטת חברת האשראי (אם מדובר בכרטיס חוץ בנקאי) או הבנק (אם מדובר בכרטיס אשראי בנקאי למי שמנהל חשבון בבנק הפועלים או בבנק מזרחי )

6. יש התחייבות למועדון ? אני יכול לבטל בכל עת?

אין התחייבות למועדון. ניתן לבטל את הכרטיס בכל עת.

7. אני יכול להשתייך למועדון גם בלי כרטיס אשראי?

הצעות הערך של המועדון ניתנות למימוש רק באמצעות תשלום ע”י כרטיס אשראי עדיף, גם מי שסורב לקבלת כרטיס אשראי המועדון מעמיד לרשותו פתרון

8. האם יש צבירת נקודות בכרטיס שיכולות לשמש לקניות?

בהמשך הדרך תוצע תוכנית נאמנות לעמיתי המועדון

9. יש כבר עשרות מועדונים לנכים. מה מועדון עדיף מציע שאחרים לא?

עדיף הוא מועדון הצרכנות הראשון לאנשים עם מוגבלות בישראל שחבר לארגוני הנכים באמצעות ארגון הגג של ארגוני הנכים בישראל במטרה ליצור כוח צרכני חזק שיפעל לטובת קידום הנכים בישראל, תוך התאמת ההטבות והתנאים לצרכיו. אין היום מועדון צרכנות לנכים, הפועל ליצירת שירותים ומוצרים ייחודיים ומותאמים לצד מגוון רחב של שירותים בכל תחומי החיים.

10. מה יהיה החיסכון הכספי החודשי שהכרטיס מעניק לעמית מועדון עדיף?

עדיף מציע למצטרפים מגוון הטבות המובילות לחיסכון של מאות שקלים בחודש, כמובן שהדבר משתנה בהתאם לצריכה של כל משק בית. ככל שמשק הבית יבצע רכישות ויממש את ההטבות באמצעות הצעות הערך של מועדון עדיף, כך ההכנסה הפנויה תגדל והחסכון בעלויות המחייה יגדל.

11. האם “עדיף” זה לא עוד עסק שמנצל את החולשה של הנכים כדי לעשות כסף?

עדיף הוא עסק כלכלי שנועד לאגד את ציבור הנכים בישראל תחת מועדון אחד ולהופכו לכוח צרכני חזק ומשמעותי. כוח צרכני יכול להשיג הנחות והטבות בשל עוצמתו הצרכנית, ועל ידי כך לדאוג לשיפור איכות החיים של כל פרט ופרט החבר בו. בנוסף, עדיף הינו עסק חברתי שמתחייב להחזיר כ- 50% מרווחיו לקהילה בצורה של סבסוד מוצרים ושירותים לטובת אנשים עם מוגבלות במגוון תחומים.
בעדיף הושקעו כספים רבים ולכן מחצית מרווחיו חוזרים למשקיעים.

12. מי זכאי להצטרף למועדון באמצעות כרטיס אשראי עדיף ?

למועדון זכאי להצטרף כל אדם עם מוגבלות (נכות ו/או לקות ו/או מחלה קשה) הנושא אישור ממוסד ממשלתי ו/או רשות ו/או עמותה ובני משפחה מקרבה ראשונה: הורים וילדים ו/או בן/בת זוג ו/או אפוטרופוס/תומך של הנכה.

13. למה כדאי להשתמש בכרטיס עדיף כשיש עוד כרטיסים בארנק?

מועדון “עדיף” השקיע מאמצים רבים בהשגת ההטבות הטובות ביותר לציבור אנשים עם מוגבלות בישראל על ידי חבירה לגופי צרכנות מובילים בישראל. פרט להטבות, ככלל עדיף הינו עסק חברתי המתחייב להחזיר 50% מרווחיו לקהילה ועל כן ככל שיהיו יותר רווחים בחברה, כך יתאפשר לעדיף לקדם ולהוביל פרויקטים משמעותיים לטובת אנשים עם מוגבלות שעלותם וההשקעה בהם נאמדת במיליוני שקלים.
מעבר לכך הרווחים שחוזרים לחברי המועדון יופנו לסבסוד מוצרים כך שכל קנייה שמייצרת רווח למועדון תופנה להוזלה עתידית גדולה יותר.