שניה לפני שממשיכים...

האם את/ה לקוח
של ?

שותפים אסטרטגיים

מועדון עדיף רואה חשיבות רבה בשיתופי פעולה אסטרטגיים עם גופים וחברות מובילים בתחומם במשק הישראלי ליצירת השפעה (אימפקט) חברתית על החברה בישראל בדגש על שיפור איכות החיים של קהילת אנשים עם מגבלות בישראל באמצעות ניהול נכון יותר של הוצאות משק הבית ושילובם במעגלי החברה והתעסוקה.

לוגו בנק הפועלים

כחלק מהחזון, האסטרטגיה והערכים של קבוצת בנק הפועלים – הבנק הגדול והמוביל עסקית , הבנק רואה עצמו מחויב למעורבות פעילה ומובילה בחברה ובקהילה, לצד המנהיגות העסקית והיוזמה בתחום הכלכלי. ברוח זו, הבנק מהווה שותף אסטרטגי לפעילות המועדון באמצעות הטבות לעמיתי המועדון המנהלים חשבון בבנק, מוצרים פיננסיים (חסכון והלוואות) בתנאים מועדפים ואפשרות הצטרפות למועדון עדיף באמצעות שיוך כרטיס אשראי (מקבוצת ישראכרט) הקיים ברשות לקוח הבנק  ללא צורך בהנפקת כרטיס נוסף , פטור מדמי חבר ל-12 חודשים וללא התחייבות .

בנק הפועלים מממש את מעורבותו הקהילתית בפריפריה הגיאוגרפית, הכלכלית והחברתית באמצעות פרויקטים המיישמים את החשיבה העומדת בבסיס העקרונות של פיתוח חברתי קהילתי. השותפות האסטרטגית של הבנק ועדיף מאפשרת התמקדות בנושא ליבה הקרוב לאופי הבנק ויוצר השפעה (אימפקט) בחברה הישראלית

ישראכרט רואה בלקוח שותף אמיתי להצלחתה ומתוך כך פועלת בראש ובראשונה לשיפור השירות והנגשת מידע ותוכן לכל לקוח באמצעות פתרונות מותאמים של מעטפת שרות ומוצרים ללקוחות במגזרי הפעילות השונים.

מתוך הבנה והכרה בצורך להתאים את המרחב הדיגיטלי והפיזי לכל לקוח משקיעה החברה בפיתוח כלים להעצמת חווית הלקוח ושרות איכותי. כדי להתאים את הצעות הערך וההטבות לקהילת אנשים עם מגבלות הכריזה ישראכרט על שיתוף פעולה אסטרטגי עם "עדיף" ומאפשרת למחזיקי  כרטיס אשראי "עדיף" ליהנות ממגוון ההטבות בעולמות הפנאי, הבילוי והקניות תוך התאמת ההטבות להתנהגות ולצרכי הלקוחות ובשדרוג החוויה בפלטפורמות הדיגיטליות, כל זאת בכדי לשפר את שביעות הרצון.

כשותף אסטרטגי ישראכרט שותפה מלאה לפיתוח והובלה של אסטרטגיית הפעילות העסקית לטובת אוכלוסיית אנשים עם מגבלות באמצעות הנחות במעמד חיוב כרטיס האשראי ובהסכמי התקשרות מול ספקים מכל תחומי החיים .

ספקים

מועדון עדיף פועל לאתר את הספקים, יצרנים , יבואנים ובתי העסק  שהמוצרים ו/או השירותים המוצעים על ידם תורמים לשיפור איכות החיים של עמיתי "עדיף". הספקים הפועלים בשיתוף עם "עדיף" רואים בעמיתים לקוח מועדף ומכירים בכוח הצריכה של כל עמית ועמית כחלק מקבוצת כוח כלכלית במשק הישראלי

בין הספקים הפועלים למען עמיתי עדיף: