שניה לפני שממשיכים...

האם את/ה לקוח
של ?

תמיכה ומידע רפואי

חלק מהכלים להתמודדות עם מחלה היא איסוף המידע מחוכמת ההמונים בנוסף לדעת המומחה ושיתוף אישי מאירועי המחלה ואורח החיים בצל המחלה גם עם מי שאינם במעגל  הקרוב. מתוך הבנה זו הוקמה קהילת "כמוני" שמהווה פלטפורמה ייחודית וראשונה מסוגה בישראל, להעצמת החולה בהתמודדות עם מחלות כרוניות והיא חלק מזרם עולמי הולך וגובר של כלים דיגיטליים המשלבים מידע מקצועי עם יכולות של רשת חברתית לצורך פתרון בעיות, תמיכה רגשית ושיתוף.

ב'כמוני' פועלות עשרות קהילות בתחומים שונים, ביניהם: הידרדניטיס סופורטיבה, ער"ן עזרה ראשונה נפשית, סוכרת 1 ו-2, מחלות לב, כאב, השמנה, אירוע מוחי, לחץ דם, קשב וריכוז, סרטן, כליות, הפרעות אכילה, טרשת נפוצה, חוט שדרה, נשימה, קרוהן וקוליטיס, דיכאון וחרדה, אוסטאופורוזיס, טראומה מטרור ומלחמה, שלפוחית רגיזה, פסוריאזיס, מפרקים, סרטן השד, גמילה מעישון, בעיות גדילה, סרטן הריאות, סיוגרן, סרטן השחלות, סרטן המעי הגס ומיאלומה נפוצה.   

כל קהילה מנוהלת בידי רופאים ואנשי מקצוע מומחים ואליהם מצטרף ליווי של "מובילי קהילה", שהינם חולים שהתמודדו עם אותה המחלה וצברו ניסיון וידע רב בתקופת ההתמודדות עמה. שילוב זה, מעניק לחולים באתר מעטפת הוליסטית, הכוללת ליווי מקצועי ונפשי בכל שלבי ההתמודדות עם המחלה.

האתר מספק כלים חברתיים ומקצועיים להתמודדות עם מצבים בריאותיים שונים, דוגמת: קירות שיחה בקהילות השונות, בלוגים אישיים, חדשות רפואיות, מדריכים מקצועיים, מומחים מקצועיים המספקים מענה ומלווים את השיחה ועוד.

אתר כמוני הוקם בשנת 2009 כחלק מחזונו של פרופ' מרדכי שני, חתן פרס ישראל על תרומה מיוחדת לחברה ולמדינה,, למטרת העצמת החולים ובני משפחתם, תוך מתן אפשרות לחולים להתייעץ, לשתף ולתמוך זה בזה, כל זאת בליווי רופאים ומומחים מקצועיים המספקים מידע מקצועי ואמין המעשיר את השיח.

בנוסף לקהילות ניתן למצוא מידע בנושאים נפוצים: אנורקסיה, דיכאון אחרי לידה, בולמיה, דיכאון, התקף לב, השמנת ילדים, חוט השדרה, חרדה, מיגרנות, כאבי גב, עמוד השדרה

בדיקות נפוצות: אבחון הפרעות קשב וריכוז, אבחון סוכרת, בדיקות MRI, בדיקת אורודינמיקה, בדיקת שתן, בדיקת תפקודי כליות (GFR), ביופסיה כליות, הולטר לחץ דם, מבחן טובה (TOVA), מדידת לחץ דם, מחשבון גדילה, סוכר בדם, ספירת דם, צפיפות עצם

ועוד נושאים נפוצים כדוגמת סל התרופות, ניתוחים , טיפולים ומדריכי בריאות

להצטרפות לכמוני יש ללחוץ על הלינק הבא:

www.camoni.co.il

לוגו כמוני
אדם עוזר לאדם אחר לטפס בגבעה